Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

18
24/02
V Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej
Z ogromną radością zapraszamy wszystkich kosmetologów i lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną do udziału w V Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2018 r. w Warszawie w Dago Centrum (ul. Rondo ONZ 1). Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo wiedzy z najwyższej półki, najlepszych specjalistów kosmetologii i medycyny estetycznej, wspaniałe pokazy, prezenty oraz niezapomnianą atmosferę!
dowiedz się więcej
18
03/03
21. Targi Beauty Forum
Targi BEAUTY FORUM to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Ofertę targów uzupełnia program Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego oraz mistrzostwa z zakresu stylizacji paznokci i makijażu.
dowiedz się więcej
18
24/03
Targi LOOK i beautyVISION
Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów. Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION >>. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawi się ok. 400 marek! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu. W programie imprez znajdziecie: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji i wykłady prowadzone przez ekspertów. Do zobaczenia 24-25 marca 2018 roku!
dowiedz się więcej
18
21/04
37. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE
Kolejna edycja kultowego wydarzenia dla profesjonalistów z branży beauty! Szykujemy dużo nowości, ciekawych wydarzeń i jak zawsze solidną dawkę eksperckiej wiedzy! A do tego oczywiście weekend zakupowego szaleństwa. Już nie możemy się doczekać!
dowiedz się więcej
18
06/10
21. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA
21. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA
dowiedz się więcej

PARTNERZY

POZOSTAŁE SERWISY