Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wiadomości kosmetyczne

16
16/04
MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI LNE
Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.
dowiedz się więcej
16
07/05
BEAUTY VISION Forum Kosmetyki
Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla branżykosmetycznej i solaryjnej cieszące się ogromną popularnoscią wśród zwiedzających oraz zainteresowaniem mediów tak branżowych jak i ogólnopolskich. To także coroczne święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. To wreszcie zmagania konkursowe, stanowiące prawdziwą wizytówkę targów.
dowiedz się więcej
16
21/05
Międzynarodowa Konferencja Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej
Międzynarodowa Konferencja Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej w Polsce. Prezentacja najnowszych technik i ostatnich odkryć w dziedzinie PMU połączona z zajęciami praktycznymi prowadzonymi przez światowej sławy specjalistów. Zdobądź niezbędną wiedzę i wskazówki od najlepszych w branży. TIPMCC organizowana jest dla wszystkich krajowych oraz międzynarodowych profesjonalistów, niezależnie od marki, z którą pracują. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz, czy może masz wieloletnie doświadczenie w pracy z makijażem permanentnym. Zapraszamy wszystkich!
dowiedz się więcej

PARTNERZY

POZOSTAŁE SERWISY