Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Twój salon Twój biznes

17
29/11
Nowe nagrania do programu "Twój salon Twój biznes"
Zgłoś się do nagrań pilotażowych odcinków wznowionej edycji programy "Twój salon Twój biznes". To seria edukacyjnych wywiadów, podczas których poruszane są tematy związane z zarządzaniem instytucjami w branży beauty. Ideą programu jest przybliżenie określonego tematu w sposób obiektywny i bezstronny. Program skierowany jest zarówno do profesjonalistów i osób z branży, ale również do osób, które pragną założyć własny biznes w branży.
dowiedz się więcej
16
07/05
BEAUTY VISION Forum Kosmetyki
Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla branżykosmetycznej i solaryjnej cieszące się ogromną popularnoscią wśród zwiedzających oraz zainteresowaniem mediów tak branżowych jak i ogólnopolskich. To także coroczne święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. To wreszcie zmagania konkursowe, stanowiące prawdziwą wizytówkę targów.
dowiedz się więcej
16
16/04
MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI LNE
Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.
dowiedz się więcej
16
21/05
Międzynarodowa Konferencja Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej
Międzynarodowa Konferencja Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej w Polsce. Prezentacja najnowszych technik i ostatnich odkryć w dziedzinie PMU połączona z zajęciami praktycznymi prowadzonymi przez światowej sławy specjalistów. Zdobądź niezbędną wiedzę i wskazówki od najlepszych w branży. TIPMCC organizowana jest dla wszystkich krajowych oraz międzynarodowych profesjonalistów, niezależnie od marki, z którą pracują. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz, czy może masz wieloletnie doświadczenie w pracy z makijażem permanentnym. Zapraszamy wszystkich!
dowiedz się więcej

PARTNERZY

POZOSTAŁE SERWISY