Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Patronaty

Patronat Medialny Beauty Project TV

Oferujemy możliwość objęcia patronatem medialnym wydarzeń kosmetycznych i medycznych, imprez tematycznych oraz wszelkiego rodzaju eventów mogących potencjalnie stanowić przedmiot zainteresowania naszych Czytelniczek. Patronat medialny Beauty Project TV jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami.

Jak zgłosić nam Twoje wydarzenie?

Aby przedstawić Redakcji Beauty Project TV swoją propozycję i nawiązać współpracę patronatu medialnego, wyślij wiadomość na adres: redakcja@beauty-project.com.pl Upewnij się, że wiadomość uwzględnia niezbędne informacje dotyczące wydarzenia (w tym materiały graficzne takie jak logo, zdjęcia, plakaty).

Jakie korzyści płyną z objęcia patronatu medialnego przez portal Beauty Project TV?

Wśród podstawowych korzyści płynących z objęcia Twojego wydarzenia patronatem medialnym Beauty Project TV wymienić można m.in.:

a)    Cykliczną publikację informacji na temat eventu na naszym portalu oraz na Facebookowym fanpagu.

b)    Publikację informacji w dziale "WIADOMOŚCI KOSMETYCZNE".

c)    Możliwość przeprowadzenia wywiadu z organizatorem imprezy, w formie krótkiego filmiku, w celu opublikowania go na łamach portalu oraz fanpagu Facebook

d)    Bieżącą aktualizację oraz regularne publikowanie nowych informacji dotyczących wydarzenia.

e)    Możliwość opublikowania relacji z wydarzenia, po wcześniejszym przesłaniu nam zdjęć lub filmów z imprezy.

Jakie są warunki objęcia patronatu medialnego przez portal Beauty Project TV?

Wśród niekosztowych warunków objęcia patronatu nad Twoim wydarzeniem medialnym znajdują się 3 warunki współpracy z organizatorem wydarzenia. Należą do nich:

a)    Opublikowanie przez organizatora informacji o objęciu patronatu medialnego przez Beauty Project TV, na stronach, portalach oraz fanpage’ach organizatora wydarzenia;

b)    Zamieszczenie logo Beauty Project TV na materiałach reklamowych dotyczących promowanego w ramach porozumienia stron wydarzenia (plakaty, bilety, okładki, koszulki itp.)

c)    Wyróżnienie Beauty Project TV na bilbordach oraz w przekazach medialnych, dotyczących promowanego zgodnie z porozumieniem stron wydarzenia, jako jego oficjalnego patrona medialnego/jednego z patronów medialnych.

Jakie są dodatkowe i opcjonalne możliwości poszerzenia współpracy w ramach patronatu medialnego Beauty Project TV?

Zależnie od wzajemnych ustaleń stron, możliwe jest dodatkowe i opcjonalne poszerzenie zakresu współpracy z Beauty Project TVpoprzez:

a)    Osobisty udział Redaktorów Beauty Project TV w wydarzeniu, realizowany celem sporządzenia materiałów fotograficznych dotyczących wydarzenia, zebrania materiałów do opublikowania relacji oraz możliwości przeprowadzenia wywiadu z Organizatorem. Warunkiem opisanej opcji współpracy, pozostaje zapewnienie osobom wskazanym przez Redakcję możliwości bezpłatnego udziału w wydarzeniu.

b)    Dodatkową formę promocji wydarzenia, polegającą na przekazaniu Redakcji przez organizatora wydarzenia darmowych biletów lub zaproszeń na wydarzenie, wyłącznie w celu wykorzystania wyżej wymienionych do zorganizowania przez portal Beauty Project TV konkursu dla jego Czytelniczek.

Zapraszamy do kontaktu z Redakcją. Z chęcią dostosujemy warunki proponowanej współpracy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

PARTNERZY

POZOSTAŁE SERWISY