Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kosmetyka przy kawie

18
14/02
Kosmetyka przy kawie - Olga Motyka - Peelingi chemiczne
Temat odcinka: Zabiegi złuszczające w gabinecie kosmetycznym. W odcinku między innymi : -Jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegów złuszczających? -Jakie są zalety stosowania peelingów? -Co wyróżnia peelingi marki Mesoestetic? Prowadząca: ???? Klaudia Kroczek Sponsorzy: ☕️Manufaktura Kawy ????Kalimera Nagrania odbyły się we wnętrzach przepięknej Kliniki w Warszawie - Klinika Urody na Saskiej. Obserwuj nas: Facebook: www.facebook.com/beautyprojecttv/ Instagram: www.instagram.com/beautyproject.tv/
dowiedz się więcej
18
14/02
Kosmetyka przy kawie - Joanna Ogrodnik - Makijaż permanentny
5 dowodów na to,ze makijaż permanentny brwi nie musi być przerysowany. W odcinku między innymi : Jakie rozwiązania i korzyści daje makijaż permanentny? Jak wybrać dobre szkolenie z zakresu makijażu permanentnego? Co to są szkolenia modułowe? Prowadząca: ???? Klaudia Kroczek Sponsorzy: ☕️Manufaktura Kawy ????Kalimera Nagrania odbyły się we wnętrzach przepięknej Kliniki w Warszawie - Klinika Urody na Saskiej. Obserwuj nas: Facebook: www.facebook.com/beautyprojecttv/ Instagram: www.instagram.com/beautyproject.tv/
dowiedz się więcej
18
11/01
Kosmetyka przy kawie - Mateusz Firszt - TOPowe zabiegi w sezonie zimowym.
KOSMETYKA PRZY KAWIE - Odcinek 2 (pilotażowy) Gościem dzisiejszego odcinka jest Mateusz Firszt - Kosmetolog i właściciel Kliniki Urody Mateusz Firszt w Chorzowie. Odcinek poświęcony jest topowym zabiegom w salonie kosmetycznym w okresie zimowym. Prowadząca: ???? Klaudia Kroczek Sponsorzy: ☕️Manufaktura Kawy ????Kalimera Nagrania odbyły się we wnętrzach przepięknej Kliniki w Warszawie - Klinika Urody na Saskiej.
dowiedz się więcej
18
05/01
"Kosmetyka przy kawie" - odcinek 1, Magdalena Kubiak - Biomooi.
Magdalena Kubiak - Stylizacja rzęs azjatyckimi technikami. Gościem dzisiejszego odcinka jest Magdalena Kubiak - Międzynarodowy trener stylizacji rzęs Biomooi. W tym odcinku przedstawimy rewolucyjną technikę przedłużania rzęs wywodzącą się z Azji - Camellia Technique (metoda objętościowa). Prowadząca: ???? Klaudia Kroczek Sponsorzy: ☕️ Manufaktura Kawy ???? Kalimera Nagrania odbyły się we wnętrzach przepięknej Kliniki w Warszawie - Klinika Urody na Saskiej Kanał You Tube:http://bit.ly/2E5ZOHU Instagram: http://bit.ly/2ALWa5H
dowiedz się więcej
17
29/11
Ruszamy z nagraniami do odcinków pilotażowych do programu "Kosmetyka przy kawie".
Zapraszamy do współpracy medialnej przy wznowionym projekcie "Kosmetyka przy kawie". To cykl inspirujących spotkań ze specjalistami z branży Health & Beauty. Podczas spotkań poruszane są najgorętsze tematy ze świata kosmetyki. Ideą programu jest przybliżenie określonego tematu w sposób obiektywny i bezstronny. Program skierowany jest zarówno do profesjonalistów i osób z branży, ale również do finalnych odbiorców, czyli klientów branży beauty.
dowiedz się więcej
16
21/05
Międzynarodowa Konferencja Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej
Międzynarodowa Konferencja Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej w Polsce. Prezentacja najnowszych technik i ostatnich odkryć w dziedzinie PMU połączona z zajęciami praktycznymi prowadzonymi przez światowej sławy specjalistów. Zdobądź niezbędną wiedzę i wskazówki od najlepszych w branży. TIPMCC organizowana jest dla wszystkich krajowych oraz międzynarodowych profesjonalistów, niezależnie od marki, z którą pracują. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz, czy może masz wieloletnie doświadczenie w pracy z makijażem permanentnym. Zapraszamy wszystkich!
dowiedz się więcej
16
16/04
MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI LNE
Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.
dowiedz się więcej
16
07/05
BEAUTY VISION Forum Kosmetyki
Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla branżykosmetycznej i solaryjnej cieszące się ogromną popularnoscią wśród zwiedzających oraz zainteresowaniem mediów tak branżowych jak i ogólnopolskich. To także coroczne święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. To wreszcie zmagania konkursowe, stanowiące prawdziwą wizytówkę targów.
dowiedz się więcej

PARTNERZY

POZOSTAŁE SERWISY